Firmy a podnikatelia

Finančné služby pre firmy a podnikateľov

Vytvorenie silnej finančnej pozície je základ úspešného biznisu. Radi podporujeme dobré nápady, podnikateľskej činnosti, ktoré nám dávajú individuálne požiadavky a potrebuje úplne odlišný prístup. 

Podnikateľom sme schopní ponúknuť komplexné finančné služby. Najčastejšie sa na nás obracajú klienti s požiadavkou poistenia a úverov na rozvoj ich spoločnosti. Dokážeme tiež navrhnúť finančné produkty či ich kombináciu na mieru 

Poďme sa na to spoločne pozrieť

Dlhodobo spolupracujeme s množstvom podnikateľov a firiem, pričom vo finančnom biznise sa sami pohybujeme mnoho rokov. Vďaka tomu dokážeme poskytnúť klientom tie najlepšie rady a podmienky. 

Poistenie spoločnosti

Poistenie majetku, nákladných a osobných vozidiel, podnikateľských rizík alebo zodpovednosti. To je najčastejší výpočet finančných produktov, ktoré bežne riešime pre malé a stredné podniky. 

Poistenie spoločnosti

Porovnávame varianty, vytvárame odporúčania, vyjednávame ceny. Pre klientov sme mnohokrát nevyhnutnou a dlhodobou súčasťou ich firmy.

Úvery pre rozvoj firmy

Úver je dobrý sluha, ale zlý pán. V business sfére je potreba pôžičky zvažovať v nadväznosti na vynaloženú investíciu, ku ktorej toto finančné krytie slúži. 

Úvery pre rozvoj firmy

Kalkulujeme teda nielen s úrokmi, ale berieme do úvahy predovšetkým návratnosť podnikateľského zámeru klienta. 

Kontaktujte nás

Bližšie informácie k podnikateľom

Nájdete nás na pobočkách na Slovensku, Českej republike a čoskoro aj v Rumunsku. Radi vám pomôžeme s financiami. Kontaktujte nás vyplnením formulára, emailom alebo telefonicky. 

Telefónne číslo

+421 908 344 902

Email

info@fin4you.eu

FIN4YOU Aplikácia

Stiahnite si aplikáciu

Zabudnite na zbytočné starosti s dokumentmi a nekonečné telefonáty s finančnými inštitúciami. S aplikáciou FIN4YOU máte okamžitý prehľad a profesionálnu pomoc priamo vo vašom smartfóne.