Úvery s citom a len keď je treba

Úvery2023-06-13T18:02:55+02:00

Úvery a pôžičky sú pre mnohých klientov strašiakom. Rovnako ako u iných zdrojov financovania je totiž aj tu nutné veľmi dôkladne zvažovať, aké sú prípadné ekonomické možnosti jedinca.

Chápeme, že pre mnohých je orientácia v aktuálnych ponukách naozaj náročná. Existuje veľa produktov bankovej a nebankovej povahy s rôzne výhodnými podmienkami. Rozdiely medzi nimi bývajú markantné a v prípade zlého rozhodnutia bez špecializovaného odborníka môže dôjsť k značným stratám. Pre nás je teda úplne kľúčové vyhodnotiť súčasnú situáciu klienta, zvážiť nutnosť čerpania a hlavne porovnať výhodnosť variantov na danom trhu.

uvery s fin4you

Čerpanie úveru môže byť jednoduché. Nemusíte chodiť po bankách a rozprávať sa s bankármi o veciach, ktorým nerozumiete. S našim servisným špecialistom prejdete všetko vašim jazykom a on ostatné vybaví za vás. Nájde vám najvýhodnejší úver na trhu a vy mu ho na konci iba odsúhlasíte. Všetko samozrejme bezplatne, keďže náš pracovník je honorovaný bankou.

Tieto otázky rieši každý

Vieme, že úvery nie sú hračka, preto sa našim klientom venujeme, ako je potreba. Môžu sa na nás spoľahnúť v každej životnej situácii.

Účelové úvery, alebo keď je kúpa jasná

Účelové úvery patria medzi štandard. Finančná inštitúcia požičiava čiastku na vopred schválenú vec, ako je napríklad nákup osobného automobilu, elektroniky alebo iných spotrebných zariadení. Ponúk tohto typu je na trhu celý rad. My pre klientov bežne zvažujeme výhodnosť či nevýhodnosť čerpania takéhoto finančného inštrumentu.

mám záujem

Bezúčelové úvery pre väčšiu voľnosť

Bezúčelové úvery, predovšetkým tie drobné, bývajú obľúbené pri rôznych väčších výdavkoch na domácnosť. Môže ísť napríklad o krytie nákladov na nefunkčný spotrebič, pôžičku na dovolenku alebo vianočné darčeky. V tomto prípade sme veľmi obozretní, pretože bezúčelové úvery so sebou nesú väčší úrok.

mám záujem

Budeme pre vás partneri aj v úveroch

Spoločne sa staráme o to, aby sme našim klientom zaistili tie najvhodnejšie úvery, ktoré potrebujú. Ťahajte s nami za jeden povraz.

mám záujem
Go to Top