Finančné služby pre firmy a podnikateľov

Pre Podnikateľov2023-06-13T18:04:28+02:00

Vytvorenie silnej finančnej pozície je základ úspešného businessu. Radi podporujeme dobré nápady a podnikateľskej činnosti, ktoré nám dávajú zmysel. Uvedomujeme si, že každý, kto podniká, má individuálne požiadavky a potrebuje úplne odlišný prístup.

Podnikateľom sme schopní ponúknuť komplexné finančné služby. Najčastejšie sa na nás klienti obracajú s požiadavkou poistenia a úverov na rozvoj ich spoločnosti. Dokážeme tiež navrhnúť finančné produkty či ich kombináciu na mieru.

pre podnikatelov s fin4you

Poďme sa na to spoločne pozrieť

Dlhodobo spolupracujeme s množstvom podnikateľov a firiem, pričom vo finančnom biznise sa sami pohybujeme mnoho rokov. Vďaka tomu dokážeme poskytnúť klientom tie najlepšie rady aj podmienky.

Poistenie spoločnosti

Poistenie majetku, nákladných a osobných vozidiel, podnikateľských rizík alebo zodpovednosti. To je najčastejší výpočet finančných produktov, ktoré bežne riešime pre malé a stredné podniky. Porovnávame varianty, vytvárame odporúčania, vyjednávame ceny. Pre klientov sme mnohokrát nevyhnutnou a dlhodobú súčasťou ich firmy.

mám záujem

Úvery pre rozvoj firmy

Úver je dobrý sluha, ale zlý pán. V business sfére je potreba pôžičky zvažovať v nadväznosti na vynaloženú investíciu, ku ktorej toto finančné krytie slúži. Kalkulujeme teda nielen s úrokmi, ale berieme do úvahy predovšetkým návratnosť podnikateľského zámeru klienta.

mám záujem

Budeme pre vás partneri v podnikaní

Spoločne sa staráme o to, aby sme našim klientom zaistili tie najvhodnejšie finančné produkty pre podnikanie, ktoré potrebujú.

Ozvite sa nám
Go to Top