Komplexné poistenie na mieru

Poistenie2024-05-21T17:54:27+02:00

Vedeli ste, že až 9 z 10 zmlúv nezodpovedá skutočným potrebám klientov? Mnohí ľudia poistným zmluvám vôbec nerozumejú a vytvárajú si cez poistenie napr. finančné rezervy. To však naozaj nie je šťastné riešenie. Často krát sa stáva, že po uzatvorení poistnej zmluvy práca pre danú inštitúciu končí a už sa klientom viac neozve. Tým pádom tieto firmy vynechávajú veľmi potrebný prvok pri akejkoľvek zmluve. Tým je starostlivosť o klienta počas trvania poistnej zmluvy, takzvaný „servis“.

Spoločnosť FIN4YOU zvolila diametrálne odlišný prístup a učí ľudí rozumieť poistkám. Dôkladne analyzujeme potreby našich klientov pred, ale aj po uzavretí zmluvy. Na základe toho pomôžeme vybrať najvýhodnejší variant a nastaviť optimálne krytie rizík. Našim cieľom je zbytočne na poistke nepreplácať a kryť iba tie riziká, ktoré naozaj dávajú zmysel. Výsledkom je poistenie, ktoré zodpovedá životnému štýlu a štandardom klienta. Špecializujeme sa na: životné poistenie, cestovné poistenie, PZP, havarijné poistenie, poistenie majetku a iné.

poistenie s fin4you

Prečo poistenie s FIN4YOU?

Každý klient je pre nás dôležitý. Analyzujeme potreby a ponúkame individuálne riešenia.

Navyše, uzatvorením poistnej zmluvy naša práca nekončí – s klientami sa pravidelne stretávame aj počas trvania poistnej zmluvy. Servis je veľmi dôležitá súčasť našej filozofie. Klientom zároveň vysvetlíme všetky náležitosti poistnej zmluvy a vzdelávame ich v tejto oblasti.

Aj preto si ľudia vyberajú spoluprácu s FIN4YOU.

Aké druhy poistenia sprostredkovávame?

Nižšie nájdete druhy poistenia, s ktorými vám vieme pomôcť. Stačí vyplniť produktový dotazník, kde sa bližšie dozvieme o vašich potrebách a požiadavkách, alebo nás priamo kontaktujte cez chat vpravo dole, prípadne pomocou iných kontaktov.

Úrazové životné poistenie

Životné poistenie patrí medzi najvyhľadávanejšie produkty na trhu. Porovnávame jednotlivé varianty, otázky krytia rizík a primárny a sekundárny účel dojednania. Ctíme individuálne predstavy a vytvárame dlhodobo funkčný produkt na mieru.

MÁM ZÁUJEM

Poistenie majetku

Chrániť svoju domácnosť, budovu, kanceláriu či sklad pred rizikami a predísť problémom pri ich obnove si zaslúži pozornosť. Vďaka rozmanitým variantom poistenia vieme tento druh optimalizovať s rodinným aj firemným rozpočtom a priniesť vám efektívne poistenie.

MÁM ZÁUJEM

Poistenie zodpovednosti

Za nehodu môže byť zodpovedný aj klient sám. Pripravíme fyzickým aj právnickým osobám ideálne riešenie. Zaisťujeme poistenie technickým rizík, prepravných rizík alebo poľnohospodárskych rizík podľa odvetvia podnikania a typov škôd, ktoré hrozia.

MÁM ZÁUJEM

Povinné zmluvné poistenie - PZP

Povinné zmluvné poistenie (PZP) zodpovednosti za škodu motorových vozidiel má povinnosť uzavrieť každý majiteľ alebo držiteľ motorového vozidla, ktoré je registrované na Slovensku. K uzatvoreniu PZP sa dá priobjednať aj súbor pripoistení.

MÁM ZÁUJEM

Havarijné poistenie auta - KASKO

Ochráňte svoj automobil pred neočakávanými udalosťami ako napr. zrážka so zvieraťom, živelná pohroma, krádež auta alebo jeho častí, spôsobenie dopravnej nehody a iné. Havarijné poistenie môže byť výhodnejšie, pokiaľ máte k nemu aj PZP v rovnakej poisťovni.

MÁM ZÁUJEM

Cestovné poistenie osôb a batožiny

Nevyhnutnou súčasťou každej cesty je cestovné poistenie. Zaisťujeme úrazové poistenie pre prípad odškodnenia klienta, ktorý utrpel úraz, prípadne jeho pozostalých v prípade úmrtia následkom úrazu. Samozrejmosťou je aj pripoistenie batožiny, alebo iných cenností.

MÁM ZÁUJEM

Prečo sa poistiť?

Princíp poistenia spočíva v tom, že v dobrých časoch „obetujete“ časť svojho príjmu a pripravíte sa tak na prípadné problémy v budúcnosti (ktoré ale nemusia nastať). Či už to je životné poistenie, cestovné poistenie, PZP, havarijné poistenie, alebo akékoľvek iné poistenie, je lepšie ho mať, než následne ľutovať.

Je pravda, že pokiaľ k poistnej udalosti nepríde, Vaše peniaze „prepadnú“. Avšak ak k poistnému plneniu príde, takéto plnenie je vždy výrazne vyššie, než zaplatené poistné.

Hlavné benefity poistenia cez FIN4YOU

Široké portfólio

Máme široký záber poisťovní a vieme klientovi pomôcť vybrať poistku, ktorá bude aktuálne pre neho najvhodnejšia. Nie sme obmedzení výberom z jednej poisťovne, preto je poistenie objektívne.

Objektivita

Poistku vyberá a navrhuje pracovník, ktorý nie je motivovaný od žiadnej poisťovne, dokonca ani výškou poistky. Tým pádom je výber absolútne objektívny a najvhodnejší pre klienta.

Nezávislosť

FIN4YOU je nezávislá od poisťovní, nezodpovedá žiadnej z nich a tým ani žiadnu z nich neuprednostňuje  pri výbere poistenia pre klienta. Výber produktu je v najvyššej možnej objektivite.

Overte si našu profesionalitu a my Vás nesklameme

Spoločne sa staráme o to, aby sme našim klientom zaistili to najvhodnejšie poistenie, ktoré potrebujú. Ťahajte s nami za jeden povraz.

Ozvite sa nám
Go to Top