Dostupná hypotéka na bývanie

Hypotéka2024-05-21T17:54:52+02:00

Hypotekárny úver (hypotéka) je najbežnejším zdrojom financií pri nákupe nehnuteľného majetku. Mnoho ľudí dnes hypotéku rieši aj vzhľadom k príjemným sadzbám. A my sme klientom vždy po ruke. Komfortne, bez čakania v rade na pobočke banky, kľudne z pohodlia domova.

Komunikujeme s bankami, vyjednávame a porovnávame najlepšie ponuky, spisujeme žiadosti a sme schopní úver refinancovať. Kompletnú administratívu zaistíme za klienta. Pokiaľ na hypotéku nedosiahne, nastavíme plán, ako sa pripraviť, aby ju v budúcnosti získal.

A nakoniec to najpodstatnejšie. Rovnako ako aj u iných služieb, ani pri zriadení hypotéky nám klient nič neplatí, pretože našu prácu zaplatí banka. A práve preto môžete všetku starosť nechať výlučne na našom servisnom špecialistovi.

hypoteka na byvanie FIN4YOU

Tieto otázky rieši každý

Kde nájdem najlepšie sadzby? Ktorá banka je pre moju situáciu najvýhodnejšia? Potrebujem ju vlastne? Dostanem hypotekárny úver?

S týmito otázkami sa na nás obracia celý rad klientov. Každý z nich je pre nás výnimočný a s tým pristupujeme aj k jeho situácii. Preberieme jeho potreby, porovnáme ponuky finančných inštitúcií a ponúkneme len to, čo je pre neho najvýhodnejšie.

Čo by vás malo zaujímať pri výbere hypotéky?

Nižšie nájdete hlavné parametre hypoték, ktoré ovplyvňujú každú jednu ponuku. Stačí vyplniť produktový dotazník, kde sa bližšie dozvieme o vašich potrebách a požiadavkách, alebo nás priamo kontaktujte cez chat vpravo dole, prípadne pomocou iných kontaktov.

Splátky podľa vlastných potrieb

Preferuje klient vyššie splátky, alebo chce radšej všetko pekne rozložiť? Porovnávame ponuky všetkých bankových inštitúcií a spoločne vyberieme tú, ktorá mu a jeho potrebám najlepšie vyhovuje.

mám záujem

Najnižšie sadzby na trhu

Ponuky bankových inštitúcií sa veľakrát veľmi líšia. My sa v tom však vieme pohybovať. Bežne porovnávame všetky finančné inštitúcie a pre klientov vyhľadávame len tie aktuálne najnižšie sadzby na trhu.

mám záujem

Hypotéka pre mladých

Hypotéka pre mladých je zvýhodnená hypotéka pre mladé rodiny, alebo mladých jednotlivcov, kde na značnú časť úroku prispieva štát. Viac informácii sa dozviete u našich produktových, alebo servisných špecialistov.

mám záujem

Hlavné benefity hypotéky cez FIN4YOU

Tím špecialistov

Máme unikátny systém práce produktových a servisných špecialistov. O potreby klienta sa tým pádom starajú dvaja nezávislí pracovníci.

Objektívnosť poradcu

Kompletný servis pod jednou strechou. Klient získava aj ďalšie produkty, ktoré sú naviazané na hypotéku a sú tejto hypotéke prispôsobené.

Nezávislosť poradcu

Silný partner Gepard Finance, ktorý využíva digitálne technológie a skúsenosti bývalých bankových pracovníkov.

Nechajte si poradiť od našich špecialistov na hypotéky

Spoločne sa staráme o to, aby sme našim klientom zaistili tie najvhodnejšie hypotekárne úvery, ktoré potrebujú. Ťahajte s nami za jeden povraz.

Ozvite sa nám
Go to Top