O spoločnosti FIN4YOU

Profesionalita na prvom mieste

O FIN4YOU2024-05-19T18:56:49+02:00

Stručná história FIN4YOU

V každom roku našej existencie sme sa posunuli výrazne dopredu. Poďte sa s nami pozrieť na malú rekapituláciu.

Spoločnosť v roku 2020 potvrdila produkčne svoju účasť na trhu aj napriek dvom vlnám corona krízy. Nielenže obhájila obrat, ale ho aj zvýšila. Počas roku 2020 boli prijatí 3 noví produktoví špecialisti. Rozbehlo sa 5 nových franšíz a prijalo sa 6 nových partnerov z oblasti poisťovni a bánk. Spoločnosť tým dokázala a potvrdila, že je partnerom, na ktorého sa klient, obchodní partneri, či spolupracovníci môžu kedykoľvek obrátiť. Rok 2020 bol rokom skúšky nášho prístupu produkcie, expanzie a nevyhovárania sa na okolnosti, že sa niečo nedá. Boli sme 100% príčinou nášho prežitia a nie efektom. Veľa firiem v roku 2020 už neexistuje alebo zredukovali svoje stavy pracovníkov. My stále existujeme a naše rady spolupracovníkov sme rozšírili. Spoločnosť FIN4YOU otvorila svoju dcéru – společenství FIN4YOU CZ v Českej Republike. Týmto potvrdila svoju účasť na Českom trhu, kde českí klienti, naši bratia a sestry, sa budú môcť obrátiť na našu spoločnosť v Čechách v druhej polovicu roku 2021.

Rok 2019 bol pre nás veľmi pozitívny. Zaznamenali sme rekordný 800% nárast produkcie oproti roku 2018. Prerozdelili sme organizáciu spoločnosti na viacero divízii, pričom za každú divíziu je zodpovedný určený riaditeľ. To viedlo k výraznému zefektívneniu fungovania spoločnosti. Najväčší nárast zaznamenala divízia investovania, kde sme privítali viacero nových investičných partnerov. Sprísnili sme nároky na produktových špecialistov v jednotlivých divíziách – tí musia spĺňať minimálne trojročné skúsenosti v danom sektore, vyššiu odbornú spôsobilosť od NBS, ale aj absolvovať pravidelné interné školenia. Privítali sme nové franšízové skupiny, ktorým sa v roku 2019 tiež mimoriadne darilo. Hlavný kouč spoločnosti naďalej pokračuje v koučovaní a drillovaní produktových i servisných špecialistov, ale aj celých teamov, franšíz a firiem.

Pracujeme na individuálnej kariére našich spolupracovníkov. Zaviedli sme mimoriadne bonusy a franšízové príležitosti. Spustili sme nové webové stránky, intranet pre poradcov. Chystáme rozvoj do ďalších krajín EÚ. Rastieme a rozširujeme tím špecialistov.

Tento rok prináša zatiaľ najväčší posun v histórii celej spoločnosti. Vyhotovili sme presný kariérny plán a predstavili víziu na ďalších 5 rokov. Začali sme spolupracovať s piatimi novými domácimi poisťovňami čím sa výrazne rozrástlo portfólio porovnávaných produktov. Tím špecialistov prekvital a významne sa rozšírila aj naša zákaznícka podpora.

Inovujeme našu stratégiu a výrazne rastieme. Pridalo sa k nám niekoľko nových partnerov, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty a postoje. Ide nám hlavne o kvalitu služieb pre klientov, preto sme sprísnili výberový proces nových spolupracovníkov. Stali sme sa tak výrazne finančne nezávislí.

Prvý rok, kedy sa ukazuje, čo skutočne vieme. Vyskúšali sme zhruba 30 rôznych stratégií iba preto, aby sme lepšie pochopili požiadavky odvetvia a dokázali rozpoznať, čo klienti skutočne chcú, a nie čo chcú finančné inštitúcie. Na trhu sa rozšíril trend finančných spoločností a produktov pochybnej kvality. Preto sme vykonali finančný screening našich partnerov a z portfólia nám ubudlo mnoho firiem a poradcov, ktorým svoju dôveru nechceme naďalej poskytovať.

Budujeme infraštruktúru a získavame potrebné oprávnenia. Podarilo sa nám splniť zákonné povinnosti voči Národnej banke Slovenska. Všetko sme si zaistili svojpomocne, bez cudzieho kapitálu. Zachovali sme si suverenitu a nestali sa „služobníkom“ žiadnej z bánk a poisťovní.

Dvere našej spoločnosti sa prvý krát otvárajú. Skupina odborníkov z oblasti financií sa rozhodla zmeniť zavedené spôsoby finančného poradenstva na slovenskom trhu. Už od začiatku ctíme hodnoty ako je maximálna transparentnosť a objektívny dôraz na klientske potreby.

Prečo FIN4YOU?

Na slovenskom a českom trhu počúvame zo všetkých strán pojmy „objektivita“ a „transparentnosť“. Avšak keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. Rozdiel je v úrovni profesionality, s ktorou ku finančnému sprostredkovaniu pristupujeme.

Našou prioritou je klient a jeho skutočné potreby. Chceme, aby ľudia dostávali presné informácie. Sme objektívni finanční sprostredkovatelia v pravom slova zmysle.

Patríme medzi popredné spoločnosti v inovácii servisných služieb pre klienta. Sme novátori vo výchove produktových špecialistov. Každý náš servisný špecialista, analytik i produktový špecialista sa venuje svojej oblasti, v ktorej je vysoko odborne preškolený, neustále sa rozvíja a dokáže plne poskytovať transparentnú a profesionálnu službu.

Aj preto si už viac rokov udržujeme post jednotky v rodinách, pre ktoré sme spoľahlivým a dlhodobým partnerom, ktorému dôverujú.

Referencie a ocenenia

Radi by sme sa s vami podelili o osobné skúsenosti našich klientov a ocenenia, ktoré sme získali počas našej pôsobnosti.

Na FIN4YOU som sa obrátila ohľadom pomoci pri uzatvorení poistnej zmluvy na domácnosť, PZP a havarijného poistenia. Dostala som ponuky od viacerých poisťovní a s Vašou pomocou som si vybrala tie najvýhodnejšie. Odporúčam vás každému. Maximálna profesionalita a ústretovosť. Veľmi pekne ďakujem za vaše služby, určite sa obrátim na vás aj v budúcnosti.

Renáta Dzuriková
Moju skúsenosť s dodaním služby od spoločnosti FIN4YOU hodnotím veľmi pozitívne. Vždy som za naozaj krátky čas dostala profesionálnu a kompletnú ponuku riešení na požadovanú službu. Zhrnula by som to pár slovami: odbornosť, profesionalita, ľudskosť. Verím, že FIN4YOU bude partnerom mnohých ľudí, ktorí v dnešnej dobe hľadajú poctivú a profesionálne urobenú prácu.

Romana Kočišová
Plne odporúčam využiť služby FIN4YOU, s ktorou už dlhšie spolupracujeme. Využívame ich poradenstvo ako aj kompletný servis v oblasti leasingu, poistenia nehnuteľností, životného poistenia. Veľmi oceňujeme najmä dôkladnú znalosť, profesionalitu, detailný prístup a taktiež individuálne posudzovanie klienta. Sme veľmi vďační za poskytované služby na vysokej úrovni a môžeme len vrelo odporučiť ďalej.

Mária Fecková Lorinc
Som maximálne spokojná so službami, ktoré mi ponúkla spoločnosť FIN4YOU. Hlavne čo sa týka poistenia bytu, PZP, životného poistenia. Vždy mi bolo dobre poradené a vysvetlené v prípade ťažkostí, ktoré sa vyskytli. Napr. rýchle jednanie s poisťovňou pri vyplatené práceneschopnosti.

Lucia Rimková
Na spoločnosť FIN4YOU sme sa obrátili na základe osobného odporúčania. Rýchlosť a efektivita služieb s akou sme sa ešte nestretli. Ochotný a odborný back office promptne reagoval na naše firemné požiadavky a zabezpečil kvalitný produkt. Spoločnosť FIN4YOU odporúčame všetkým, ktorí chcú mať kvalitný servis poistných zmlúv.

Enerpro s.r.o.

Naše doterajšie čísla hovoria za všetko

0
Produktových špecialistov
0
Spolupracovníkov
0
Aktívnych franšíz
0
Obchodných partnerov
0
Unikátnych školení

Vedenie firmy a produktoví špecialisti

V čele spoločnosti firmy stojí jej zakladateľ a v súčasnosti generálny riaditeľ Milan Tkáč. Za jej jednotlivé divízie zodpovedajú ich riaditelia.

milan tkáč

Milan Tkáč

Zakladateľ & CEO

dorota poliakova

Bc. Dorota Poliaková MBA., RSc.

Spoločník & Konateľ

lubos snirc

Ing. Šnirc Ľuboš, PhD.

Konateľ

Štruktúra firmy

Štruktúra firmy je veľmi jednoduchá, je rozdelená na dve skupiny. Tí, čo sa starajú o klienta, informujú ho a zisťujú jeho potreby, sú servisní špecialisti. Oni však nevyberajú vhodnosť produktov, aby neboli ovplyvnení províziou z predaja. Analýzu klienta a následný výber produktu robia produktoví špecialisti. Tým, že nemusia tráviť množstvo času predajom a servisom, majú čas sa permanentne vzdelávať. Stávajú sa tým neustále väčšími a väčšími odborníkmi na finančné produkty.

Portfólio partnerov

axa
CM
nn-logo1-1
unicreditbank-xxl
reiffeisen

Hľadáme posily, pridajte sa k nám!

Zuajímate sa o financie a radi by ste svoje znalosti zužitkovali v práci, alebo podnikaní? Pozrite si naše voľné pozície.

Kariéra

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

Go to Top