5 důvodů proč pracovat ve FIN4YOU:

  • Prověřená značka
  • Stabilní zázemí
  • Unikátní školení / koučink
  • Férové odměny
  • Inovativní procesy

FIN4YOU je dnes už prověřená značka a nikdo nezpochybňuje její význam ve světě financí. Pyšníme se jedinečným koučinkem a našim pracovníkům a klientům přinášíme doslova rodinné zázemí.

Našim pracovníkům poskytujeme i skvělé odměňování. V určitých případech je dokonce nejvyšší na trhu. FIN4YOU přináší do tohoto byznysu skutečně inovace. Budeme velmi rádi, pokud to s námi zkusíte a my vám budeme moci ukázat náš přístup i živě.

Maximální profesionalita, objektivita a transparentnost ve finančním zprostředkování. To jsou naše hodnoty, které ctíme uvnitř společnosti a i navenek.

Chceme mít v týmu pouze těch, kteří sdílejí náš záměr a svému oboru skutečně rozumějí. Nehledáme průměr. Hledáme těch nejlepších. Jen díky tomu můžeme klientům zaručit nadstandardní úroveň našich služeb.

Volné pracovní pozice

Níže najdete seznam volných pozic, které ve FIN4YOU aktuálně nabízíme

FIN4YOU kariera

Servisní specialista

Je to člověk, který vyhledává klienta a komunikuje s ním. Zjišťuje jeho potřeby, informuje ho o možnostech s FIN4YOU a vzdělává ho, aby porozuměl produktu. Následně mu připraví smlouvy a dořeší prodej produktu administrativně. Setrvává s klientem v kontaktu i nadále a servisuje ho. Je mu k dispozici pro další spolupráci a stará se o něj, ideálně na stálo. Za svou práci je placený od FIN4YOU provizemi za prodej, které FIN4YOU dostává od pojišťoven, bank nebo jiných finančních institucí.

Pre prácu servisného špecialistu je vhodné, aby ste boli komunikatívny, avšak v obojsmernej komunikácii. Je tedy velmi důležité nebát se něco klientovi vysvětlit, ale stejně důležité je i poslechnout ho a zajímat se o jeho potřeby.

Další potřebnou vlastností je preciznost a schopnost dotahovat věci do konce. Jako servisní specialista bude vaší odpovědností klientovi skutečně pomoci.

Nápomocné vám bude také vaše zdravé sebevědomí, které podpoří vaše ochota se neustále vzdělávat a růst na schopnostech a i v kariéře.

Co vám nabídneme?
  • finanční ohodnocení závislé na Vašich pracovních výkonů
  • know-how společnosti
  • zaškolení
  • pomoc HR manažera
Co od vás očekáváme?
  • nadšení
  • ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • systematičnost v práci
Poslat CV

Produktový specialista

Jde o zaměstnance FIN4YOU, který dostává pravidelnou mzdu v pevně stanovené výši. Jeho náplní je rozumět finančním produktům a průběžně sledovat vývoj trhu. Poté, co dostane od servisního specialistu údaje o klientovi, udělá analýzu a doporučí klientovi ideální a objektivní řešení. S klientem téměř nepřichází do kontaktu. To je práce obchodníka, čili servisního specialistu.

Náplň práce:

Příprava nabídek pojištění (životní, neživotní), příprava smluv, administrativa s tím spojená

Produktový specialista nepotřebuje mít schopnosti obchodníka a ani jeho komunikaci. Vše, co se od vás očekává, potřebujete mít jen ve své hlavě. Na tuto pozici potřebujete mít rádi čísla, jejich srovnání, či tabulky. Také vědět porovnat a vyhodnotit podmínky našich jednotlivých partnerů a na základě analýzy vytvořit vhodný návrh.

Tato práce je mimořádně odpovědná, protože od ní záleží klientova finanční budoucnost, jeho jistota, či zabezpečení. Proto je absolutně nutná vaše ochota orientovat se v aktuálních podmínkách bank a pojišťoven a neustále mít o nich přehled. Pokud jste analytický typ se vztahem k racionalitě, je to pozice vhodná pro vás.

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • finanční ohodnocení podle druhu pracovního poměru
  • mobilní telefon
  • bonusy
  • 5 let praxe ve finanční instituci (banka, pojišťovna, makléř) nebo 3 roky a vysokoškolský titul
  • znalost problematiky pojištění
  • čistý rejstřík trestů
  • počítačové dovednosti na vysoké úrovni
  • komunikativnost a příjemné vystupování
Poslat CV

Franšíza ve FIN4YOU

Pokud chcete podnikat ve financích, není lepší cesty, než si udělat si franšízu.

Příležitost, která dává smysl

To je naše motto. Skutečně to dává smysl. Franšízy ve FIN4YOU představují rostoucí projekt, který rychle získává na popularitě. O co se jedná?

Franšíza je vhodná pro lidi, kteří mají podnikatelského ducha, jsou ochotni řídit svůj vlastní byznys. Zažili si v životě pády, ale i vzestupy. Nastavení mysli směrem k podnikání je velmi důležité. Pokud působíte jako některá z následujících profesí, ozvěte se nám.

  • Realitný makléř

  • Hypoteční specialista
  • Majitel hotelu
  • Finanční zprostředkovatel

  • Developer

  • Cestovní agentura

  • … nebo v jakémkoliv jiném byznysu

Budujte svou značku

Hledáme schopné a šikovné lidi se zápalem pro dobrou věc. Ctíme si morálku a etiku a tyto filozofie vnášíme i do podnikání. Podívejte se na video od zakladatele FIN4YOU Milana Tkáče, kde se dozvíte více informací o franšízách.

Jak dál?

Franšízám se věnuje celá naše další stránka GO4PRO.sk – najdete tam kopec informací o tom, jak podnikat s FIN4YOU, co vás čeká a nemine. Klidně ji navštivte a zjistěte více o tom, proč podnikat s námi, nebo nás přímo kontaktujte.

Více info o franšízách
Chci franšízu

Projev ředitele oddělení

dorota poliakova

Bc.Dorota Poliaková,MBA.,RSc.

Ředitelka Oddělení franšíz

Ve společnosti FIN4YOU působím téměř tři roky. Začínala jsem jako servisní specialista, díky čemuž jsem se osobně přesvědčila, že tato společnost vytváří každému klientovi prostředí, ve kterém se dokáže velmi rychle zorientovat ve světě financí, či dostat odbornou a objektivní radu. Společnost bych definovala jako partnera, na kterého se klient může naplno spolehnout. Po krátkém čase jsem se stala obchodním partnerem a jednatelem společnosti a vzala si odpovědnost za projekt Franšíza, který byl ještě v úplných začátcích. Stala jsem se jeho ředitelkou. Projekt je v rámci Slovenska jediný svého druhu určený jak pro každého podnikatele, tak i pro zkušeného finančního poradce.

Čekají na Vás skvělé odměny, profesionální přístup, expandující inovace a 24- hodinová podpora pro Vaše podnikání. Budu se těšit na všechny nové spolupráce s našimi obchodními partnery – majiteli franšíz a spolu se svým týmem Vám podám pomocnou ruku a podpořím Vás při profesionálním růstu v našem společném podnikání. Pro podrobnější informace si vyžádejte brožuru Franšíza a příležitost, která dává smysl.

Zkušenosti našich kolegů

Co o práci ve FIN4YOU říkají naši kolegové?

Když kariéra, tak jedině ve FIN4YOU!

Již se u nás vidíte? To je skvělé! Rádi vás v našem týmu přivítáme. Věříme, že budete spokojeni.

Ozvěte se nám